Radlice 2:6 Sparta Krč

12. 09. 2010 | † 20. 11. 2012 | kód autora: Bqo

I v druhém utkání letošního ročníku jsme zavítali na hřiště soupeře. Tentokrát do malebné oblasti s blízkým jachtařským klubem a romantickým výhledem na Vyšehrad. My jsme zde ovšem přijeli hrát fotbal. I když za posledních paprsků končícího léta se mnohým nechtělo...

Snaha vyvarovat se špatnému vstupu do zápasu jako v prvním utkání byla v hlavách hráčů, nicméně i zde jsme měli potíže. Z rohového kopu zahrozil Jakub Novotný když hlavou orazítkoval tyčku.

Vysvobodila nás až sporná penalta, kterou sudí po faulu na Tomáše Procházku zapískal a Jakub Vrána načal svojí gólovou přehlídku. Do poločasu přidal druhou branku opět Jakub Vrána když dorážel střelu Jakuba Novotného, která mířila pravděpodobně mimo bránu. V první půli spálil gólovku ještě Lukáš Kapinus jen z dobré pozici mířil přímo doprostřed.

Po změně stran zvyšoval již na 3:0 David Franc když se prosadil na bližší tyči a z rohového kopu nohou skóroval. Soupeř však nesložil zbraně a snížil na 3:1. Poté Jakub Vrána trefil tyč soupeřovi branky, ale vynahradil si to o chvíli později když šel sám na brankáře a zvýšil na 4:1 a po kombinace kdy Jakub Novotný opět našel Vránu tak to již bylo 5:1.

Na 6:1 zvýšil Tomáš Vocetka, který dorážel střelu Jakuba Vrány, ale poslední slovo měl soupeř  upravil na konečných 2:6.